Wczytuję dane...
Model: regLO4D318A
Gwarancja: 6 miesięcy
Realizacja zamówienia: około 5
Koszt wysyłki od: 15.00 PLN

 EXFO LO4D318A, XW-EX009 14,4V do EXFO FTB-1 OTDR

Regeneracja baterii EXFO LO4D318A

Regeneracja akumulatora, polega na jego otworzeniu, wymianie wszystkich starych ogniw na nowe i przeprogramowaniu elektroniki sterującej. Dzięki takiemu zabiegowi akumulator zachowuje się jak fabrycznie nowy oryginał, często posiadając większą pojemność z uwagi na zastosowanie nowszych, generacyjnie ogniw. Pozostawienie oryginalnej elektroniki i obudowy, zapewnia pełną kompatybilność, bezpieczeństwo pracy i spasowanie, co często jest problemem w przypadku tańszych zamienników. Do regeneracji używamy wyłącznie markowych ogniw, takich firm jak SANYO, Panasonic, SAMSUNG lub LG, co przekłada się na identyczną żywotność jak w przypadku oryginalnych baterii, a lepszą niż w przypadku tanich zamienników. Marka i model ogniw jest dobierany tak, by charakterystyka pracy pakietu była zgodna z oryginałem, przy jednoczesnym uzyskaniu oczekiwanej pojemności. Dzięki regeneracji otrzymują Państwo akumulator o właściwościach oryginału w cenie zamiennika. reflektometr optyczny OTDR EXFO  LO4D318A,  LO4D318

Niniejsza oferta dotyczy regeneracji akumulatora li-ion EXFO LO4D318A 14,4V do EXFO FTB-1 OTDR, EXFO FTB-1 MAX-700, EXFO FTB-1 MAX-710B, EXFO FTB-1 MAX-715B, EXFO FTB-1 MAX-720B, EXFO FTB-1 MAX-730M.

W cenie usługi zawarte są:
- ogniwa cylindryczne li-ion, model 18650 firmy SANYO, Panasonic, SAMSUNG lub LG
- programowanie i/lub kalibracja elektroniki baterii
- testowanie akumulatora po regeneracji

Po zakupie usługi, należy przesłać do nas akumulator, który chcą Państwo zregenerować.

Jeśli chcą Państwo zregenerować inny akumulator : zapytaj o wycenę regeneracji

wybór pojemności akumulatora

Zwykle możliwa jest regeneracja w kilku wariantach pojemnościowych. Zmiany pojemności finalnej można dokonać wybierając z listy, znajdującej się powyżej ceny, pożądaną pojemność. Zmiana pojemności na większą wiąże się ze wzrostem ceny regeneracji.

Jeśli masz pytania odnośnie usługi lub posiadasz nietypową baterię, zadzwoń tel.71 3593787