Wczytuję dane...
Model: regElektroluxNiMh12
Gwarancja: 6 miesięcy
Realizacja zamówienia: około 5 dni
Koszt wysyłki od: 15.00 PLN

regeneracja baterii CT120NI, CT120 NI, CT 120NI, CT 120 NI, Elektrolux Electrolux

Regeneracja baterii do odkurzacza Elektrolux 12V ni-mh

Regeneracja akumulatora, polega na jego otworzeniu, wymianie wszystkich starych ogniw na nowe i przeprogramowaniu elektroniki sterującej. Dzięki takiemu zabiegowi akumulator zachowuje się jak fabrycznie nowy oryginał, często posiadając większą pojemność z uwagi na zastosowanie nowszych, generacyjnie ogniw. Pozostawienie oryginalnej elektroniki i obudowy, zapewnia pełną kompatybilność, bezpieczeństwo pracy i spasowanie, co często jest problemem w przypadku tańszych zamienników. Do regeneracji używamy wyłącznie markowych ogniw, takich firm jak GP, KAN, co przekłada się na identyczną żywotność jak w przypadku oryginalnych baterii, a lepszą niż w przypadku tanich zamienników. Marka i model ogniw jest dobierany tak, by charakterystyka pracy pakietu była zgodna z oryginałem, przy jednoczesnym uzyskaniu oczekiwanej pojemności. Dzięki regeneracji otrzymują Państwo akumulator o właściwościach oryginału w cenie zamiennika. Elektrolux UltraPower Plus Electrolux

Niniejsza oferta dotyczy regeneracji akumulatora 12V ni-mh Electrolux CT120NI (ZB2901, ZB2902 i innych)  stosowanego w odkurzaczach Electrolux Ergorapido, AEG.

W cenie usługi zawarte są:
- czyszczenie wnętrza odkurzacza
- ogniwa cylindryczne ni-mh wraz z wymianą
- testowanie po wymianie ogniw

Po zakupie usługi, należy przesłać do nas odkurzacz, którego akumulator chcą Państwo zregenerować.

Jeśli chcą Państwo zregenerować inny akumulator : zapytaj o wycenę regeneracji

Jeśli masz pytania odnośnie usługi lub posiadasz nietypową baterię, zadzwoń tel.71 3593787

wybór pojemności akumulatora

Zwykle możliwa jest regeneracja w kilku wariantach pojemnościowych. Zmiany pojemności finalnej można dokonać wybierając z listy, znajdującej się powyżej ceny, pożądaną pojemność.