Wczytuję dane...
Model: regBBH73260
Gwarancja: 6 miesięcy
Realizacja zamówienia: około 5
Koszt wysyłki od: 15.00 PLN

regeneracja baterii BOSCH 32.4V odkurzacz

Regeneracja baterii do odkurzacza BOSCH ATHLET BBH73260K 32V

Regeneracja akumulatora, polega na jego otworzeniu, wymianie wszystkich starych ogniw na nowe i przeprogramowaniu elektroniki sterującej. Dzięki takiemu zabiegowi akumulator zachowuje się jak fabrycznie nowy oryginał, często posiadając większą pojemność z uwagi na zastosowanie nowszych, generacyjnie ogniw. Pozostawienie oryginalnej elektroniki i obudowy, zapewnia pełną kompatybilność, bezpieczeństwo pracy i spasowanie, co często jest problemem w przypadku tańszych zamienników. Do regeneracji używamy wyłącznie markowych ogniw, takich firm jak SANYO, SONY, Samsung, co przekłada się na identyczną żywotność jak w przypadku oryginalnych baterii, a lepszą niż w przypadku tanich zamienników. Marka i model ogniw jest dobierany tak, by charakterystyka pracy pakietu była zgodna z oryginałem, przy jednoczesnym uzyskaniu oczekiwanej pojemności. Dzięki regeneracji otrzymują Państwo akumulator o właściwościach oryginału w cenie zamiennika. BOSCH ATHLET BBH73260K 32V 32,4V 32.4V

Niniejsza oferta dotyczy regeneracji akumulatora li-ion odkurzacza serii Bosch Athlet 32,4V  (BBH73260K i inne o napięciu 32,4V)

W cenie usługi zawarte są:
- czyszczenie wnętrza odkurzacza
- wymiana ogniw li-ion akumulatora
- programowanie sterownika odkurzacza
- testowanie akumulatora po regeneracji

Po zakupie usługi, należy przesłać do mniejszą część odkurzacza którego akumulator chcą Państwo zregenerować.

Jeśli chcą Państwo zregenerować inny akumulator : zapytaj o wycenę regeneracji

Jeśli masz pytania odnośnie usługi lub posiadasz nietypową baterię, zadzwoń tel.71 3593787

wybór pojemności akumulatora

Zwykle możliwa jest regeneracja w kilku wariantach pojemnościowych. Zmiany pojemności finalnej można dokonać wybierając z listy, znajdującej się powyżej ceny, pożądaną pojemność.