Wczytuję dane...
Model: regGazelle
Gwarancja: 6 miesięcy
Realizacja zamówienia: około 7 dni
Koszt wysyłki od: 20.00 PLN

regeneracja baterii 36v ebike Gazelle Gazele Gazela Innergy

Regeneracja baterii do roweru elektrycznego gazelle 36V

Regeneracja akumulatora, polega na jego otworzeniu, wymianie wszystkich starych ogniw na nowe i przeprogramowaniu elektroniki sterującej. Dzięki takiemu zabiegowi akumulator zachowuje się jak fabrycznie nowy oryginał, często posiadając większą pojemność z uwagi na zastosowanie nowszych, generacyjnie ogniw. Pozostawienie oryginalnej elektroniki i obudowy, zapewnia pełną kompatybilność, bezpieczeństwo pracy i spasowanie, co często jest problemem w przypadku tańszych zamienników. Do regeneracji używamy wyłącznie markowych ogniw, takich firm jak Panasonic, SONY, SAMSUNG, co przekłada się na identyczną żywotność jak w przypadku oryginalnych baterii, a lepszą niż w przypadku tanich zamienników. Marka i model ogniw jest dobierany tak, by charakterystyka pracy pakietu była zgodna z oryginałem, przy jednoczesnym uzyskaniu oczekiwanej pojemności. Dzięki regeneracji otrzymują Państwo akumulator o właściwościach oryginału w cenie zamiennika. akumulator gazelle 36V gazela inergy

Niniejsza oferta dotyczy regeneracji akumulatora li-ion 36V Gazelle.

W cenie usługi zawarte są:
- ogniwa cylindryczne li-ion, model 18650 Panasonic, SONY lub SAMSUNG
- montaż, programowanie i/lub kalibracja elektroniki baterii
- testowanie akumulatora po regeneracji

Jeśli chcą Państwo zregenerować inny akumulator : zapytaj o wycenę regeneracji

Jak sfinalizować zakup usługi

zakup usługi regeneracji akumulatora Zakup Usługi: Znajdując się na stronie wybranego produktu, dokładnie przeczytaj opis usługi, aby upewnić się, że pasuje do Twojego akumulatora. Następnie kliknij przycisk "kup teraz" i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, aby dokończyć zakup. Na etapie składania zamówienia podajesz adres do wysyłki zwrotnej, dane do faktury vat, wybierasz sposób wysyłki zwrotnej i formę płatności (przy odbiorze lub na konto). Kwota wysyłki podana podczas składanie zamówienia, dotyczy wysyłki zwrotnej, po regeneracji.
dostawa akumulatora do regeneracji Wysyłka do regeneracji: Po zakupie usługi, prosimy o dostarczenie akumulatora przeznaczonego do regeneracji bezpośrednio do naszego sklepu. Wraz z akumulatorem, prosimy o dołączenie ładowarki oraz kluczyka, jeśli służy do odblokowania zasilania. Zalecamy, aby nie przeprowadzać samodzielnej rozbiórki akumulatora, gdyż może to spowodować dodatkowe komplikacje i ewentualne dodatkowe koszty. Akumulator można dostarczyć osobiście, za pośrednictwem kuriera lub poczty. Kluczowe jest zapewnienie odpowiedniego zabezpieczenia przesyłki, aby uniknąć uszkodzeń podczas transportu.
regeneracja akumulatora Regeneracja: Po otrzymaniu Twojego akumulatora, rozpoczniemy proces jego regeneracji. Trwa on zwykle od tygodnia do 2 tygodni. Bądź cierpliwy, gwarantujemy najwyższą jakość usługi.
płatność za regenerację Płatność: Płatność za usługę można dokonać po zakupie usługi, ale nie później niż przed wysyłką zwrotną po regeneracji. Brak płatności lub wyboru płatności przy odbiorze skutkuje opóźnieniem wysyłki zwrotnej.
wysyłka akumulatora po regeneracji do klienta Wysyłka po regeneracji: Po wykonaniu usługi wyślemy akumulator z powrotem do Ciebie. Czas dostawy może zależeć od wybranej firmy kurierskiej. W dniu wysyłki wyślemy powiadomienie wraz z numerem listu przewozowego. Śledź status przesyłki, aby wiedzieć, kiedy zostanie dostarczona.

wybór pojemności akumulatora

Zwykle możliwa jest regeneracja w kilku wariantach pojemnościowych. Zmiany pojemności finalnej można dokonać wybierając z listy, znajdującej się powyżej ceny, pożądaną pojemność. Zmiana pojemności na większą wiąże się ze wzrostem ceny regeneracji.

Jeśli masz pytania odnośnie usługi lub posiadasz nietypową baterię, zadzwoń
tel.71 3593787