Wczytuję dane...
Model: regFestoolProtool
Gwarancja: 6 miesięcy
Realizacja zamówienia: około 7 dni
Koszt wysyłki od: 20.00 PLN

regeneracja akumulatora li-ion Festool Protool

regeneracja akumulatora li-ion Protool

Regeneracja akumulatora, polega na jego otworzeniu, wymianie wszystkich starych ogniw na nowe i przeprogramowaniu elektroniki sterującej. Dzięki takiemu zabiegowi akumulator zachowuje się jak fabrycznie nowy oryginał, często posiadając większą pojemność z uwagi na zastosowanie nowszych, generacyjnie ogniw. Pozostawienie oryginalnej elektroniki i obudowy, zapewnia pełną kompatybilność, bezpieczeństwo pracy i spasowanie, co często jest problemem w przypadku tańszych zamienników. Do regeneracji używamy wyłącznie markowych ogniw, takich firm jak SONY, SAMSUNG lub LG, co przekłada się na identyczną żywotność jak w przypadku oryginalnych baterii, a lepszą niż w przypadku tanich zamienników. Marka i model ogniw jest dobierany tak, by charakterystyka pracy pakietu była zgodna z oryginałem, przy jednoczesnym uzyskaniu oczekiwanej pojemności. Dzięki regeneracji otrzymują Państwo akumulator o właściwościach oryginału w cenie zamiennika. Festool Wkrętarka Akumulatorowa

Niniejsza oferta dotyczy regeneracji akumulatora li-ion Festool BP 12, Festool  BP 15, Festool BP 18, Festool BPC 12, Festool  BPC 15, Festool BPC 18, Festool BPS 12, Festool  BPS 15, Festool BPS 18, Protool BP 12, Protool  BP 15, Protool BP 18, Protool BPC 12, Protool  BPC 15, Protool BPC 18, Protool BPS 12, Protool  BPS 15, Protool BPS 18.

W cenie usługi zawarte są:
- ogniwa cylindryczne li-ion, model 18650 firmy SONY, SAMSUNG lub LG
- programowanie i/lub kalibracja elektroniki baterii
- testowanie akumulatora po regeneracji

Po zakupie usługi, należy przesłać do nas akumulator, który chcą Państwo zregenerować.

Jeśli chcą Państwo zregenerować inny akumulator : zapytaj o wycenę regeneracji

wybór pojemności akumulatora

Zwykle możliwa jest regeneracja w kilku wariantach pojemnościowych. Zmiany pojemności finalnej można dokonać wybierając z listy, znajdującej się powyżej ceny, pożądaną pojemność. Zmiana pojemności na większą wiąże się ze wzrostem ceny regeneracji.

Jeśli masz pytania odnośnie usługi lub posiadasz nietypową baterię, zadzwoń tel.71 3593787