Wczytuję dane...
Model: regBOSCH36VBIKE
Gwarancja: 6 miesięcy
Realizacja zamówienia: około 7 dni
Koszt wysyłki od: 20.00 PLN

regeneracja baterii 36v ebike Bosch PowerPack 400 PowerPack 500

Regeneracja baterii do roweru elektrycznego bosch 36V

Regeneracja akumulatora, polega na jego otworzeniu, wymianie wszystkich starych ogniw na nowe i przeprogramowaniu elektroniki sterującej. Dzięki takiemu zabiegowi akumulator zachowuje się jak fabrycznie nowy oryginał, często posiadając większą pojemność z uwagi na zastosowanie nowszych, generacyjnie ogniw. Pozostawienie oryginalnej elektroniki i obudowy, zapewnia pełną kompatybilność, bezpieczeństwo pracy i spasowanie, co często jest problemem w przypadku tańszych zamienników. Do regeneracji używamy wyłącznie markowych ogniw, takich firm jak SONY, SAMSUNG, co przekłada się na identyczną żywotność jak w przypadku oryginalnych baterii, a lepszą niż w przypadku tanich zamienników. Marka i model ogniw jest dobierany tak, by charakterystyka pracy pakietu była zgodna z oryginałem, przy jednoczesnym uzyskaniu oczekiwanej pojemności. Dzięki regeneracji otrzymują Państwo akumulator o właściwościach oryginału w cenie zamiennika. akumulator bosch 36V powerpack 400 powepack500

Niniejsza oferta dotyczy regeneracji akumulatora Bosch 36V PowerPack 400 i PowerPack 500 do rowerów elektrycznych Bosch Active Line, Active Line Plus, Performance Line i Performance Line CX.

W cenie usługi zawarte są:
- ogniwa cylindryczne li-ion, model 18650 SONY lub SAMSUNG
- montaż, programowanie i/lub kalibracja elektroniki baterii
- testowanie akumulatora po regeneracji

Po zakupie usługi, należy przesłać do nas akumulator, który chcą Państwo zregenerować, wraz z ładowarką.

Jeśli chcą Państwo zregenerować inny akumulator : zapytaj o wycenę regeneracji

wybór pojemności akumulatora

Zwykle możliwa jest regeneracja w kilku wariantach pojemnościowych. Zmiany pojemności finalnej można dokonać wybierając z listy, znajdującej się powyżej ceny, pożądaną pojemność. Zmiana pojemności na większą wiąże się ze wzrostem ceny regeneracji.

Jeśli masz pytania odnośnie usługi lub posiadasz nietypową baterię, zadzwoń
tel.71 3593787