Wczytuję dane...
Model: regmilm185
Gwarancja: 6 miesięcy
Realizacja zamówienia: około 7 dni
Koszt wysyłki od: 20.00 PLN

regeneracja akumulatora MILWAUKEE m18

wymiana baterii w akumulatorze MILWAUKEE 18V 5Ah

Regeneracja akumulatora polega na otwarciu obudowy, wymianie wszystkich starych ogniw na nowe oraz przeprogramowaniu elektroniki sterującej. Dzięki takiemu zabiegowi akumulator zachowuje się jak nowy oryginał, a często posiada większą pojemność, gdyż stosuje się nowsze generacyjnie ogniwa. Pozostawienie oryginalnej elektroniki i obudowy zapewnia pełną kompatybilność, bezpieczeństwo pracy i idealne spasowanie, co często stanowi problem w przypadku tańszych zamienników. Do regeneracji używamy wyłącznie markowych ogniw takich firm jak SAMSUNG, LG lub SONY, co przekłada się na identyczną żywotność jak w przypadku oryginalnych baterii, a lepszą niż w przypadku tańszych zamienników. Dobieramy markę i model ogniw tak, aby charakterystyka pracy pakietu była zgodna z oryginałem oraz aby uzyskać oczekiwaną pojemność. Dzięki regeneracji otrzymują Państwo akumulator o właściwościach oryginału w cenie zamiennika. akumulator MILWAUKEE m18 18V 5Ah

Niniejsza oferta dotyczy regeneracji akumulatora li-ion Milwaukee m18 18V 5Ah.

W cenie usługi zawarte są:
- ogniwa cylindryczne li-ion, model 18650 firmy SAMSUNG, LG lub SONY
- programowanie i/lub kalibracja elektroniki baterii
- testowanie akumulatora po regeneracji

Po zakupie usługi, należy przesłać do nas akumulator, który chcą Państwo zregenerować.

Jeśli chcą Państwo zregenerować inny akumulator : zapytaj o wycenę regeneracji

Jak sfinalizować zakup usługi

zakup usługi regeneracji akumulatora Zakup Usługi: Znajdując się na stronie wybranego produktu, dokładnie przeczytaj opis usługi, aby upewnić się, że pasuje do Twojego akumulatora. Następnie kliknij przycisk "kup teraz" i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, aby dokończyć zakup. Na etapie składania zamówienia podajesz adres do wysyłki zwrotnej, dane do faktury vat, wybierasz sposób wysyłki zwrotnej i formę płatności (przy odbiorze lub na konto). Kwota wysyłki podana podczas składanie zamówienia, dotyczy wysyłki zwrotnej, po regeneracji.
dostawa akumulatora do regeneracji Wysyłka do regeneracji: Po dokonaniu zakupu należy dostarczyć na adres sklepu akumulator który ma zostać zregenerowany. Nie należy dokonywać samodzielnej rozbiórki akumulatora, jest to dla nas dodatkowe utrudnienie, które może wiązać się z dodatkowymi kosztami. Akumulator można dostarczyć w dowolny sposób tj. osobiście, kurierem, pocztą. Ważne by zadbać o odpowiedni sposób zabezpieczenia, by nie uległ uszkodzeniu w transporcie.
regeneracja akumulatora Regeneracja: Po otrzymaniu Twojego akumulatora, rozpoczniemy proces jego regeneracji. Trwa on zwykle od tygodnia do 2 tygodni. Bądź cierpliwy, gwarantujemy najwyższą jakość usługi.
płatność za regenerację Płatność: Płatność za usługę można dokonać po zakupie usługi, ale nie później niż przed wysyłką zwrotną po regeneracji. Brak płatności lub wyboru płatności przy odbiorze skutkuje opóźnieniem wysyłki zwrotnej.
wysyłka akumulatora po regeneracji do klienta Wysyłka po regeneracji: Po wykonaniu usługi wyślemy akumulator z powrotem do Ciebie. Czas dostawy może zależeć od wybranej firmy kurierskiej. W dniu wysyłki wyślemy powiadomienie wraz z numerem listu przewozowego. Śledź status przesyłki, aby wiedzieć, kiedy zostanie dostarczona.

Jeśli masz pytania odnośnie usługi lub posiadasz nietypową baterię, zadzwoń tel.71 3593787