Wczytuję dane...
Model: regAMITA
Gwarancja: 6 miesięcy
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 15.00 PLN

regeneracja baterii Amita BP-L100E, BP-L100R, BP-L130E, BP-L130R, BP-L200E, BP-L200R do kamer przenośnych

regeneracja akumulatora AMITA

Regeneracja akumulatora, polega na jego otworzeniu, wymianie wszystkich starych ogniw na nowe i przeprogramowaniu elektroniki sterującej. Dzięki takiemu zabiegowi akumulator zachowuje się jak fabrycznie nowy oryginał, często posiadając większą pojemność z uwagi na zastosowanie nowszych, generacyjnie ogniw. Pozostawienie oryginalnej elektroniki i obudowy, zapewnia pełną kompatybilność, bezpieczeństwo pracy i spasowanie, co często jest problemem w przypadku tańszych zamienników. Do regeneracji używamy wyłącznie markowych ogniw, takich firm jak SANYO, Panasonic. SONY, Samsung co przekłada się na identyczną żywotność jak w przypadku oryginalnych baterii, a lepszą niż w przypadku tanich zamienników. Marka i model ogniw jest dobierany tak, by charakterystyka pracy pakietu była zgodna z oryginałem, przy jednoczesnym uzyskaniu oczekiwanej pojemności. Dzięki regeneracji otrzymują Państwo akumulator o właściwościach oryginału w cenie zamiennika. Amita BP-L100E, BP-L100R, BP-L130E, BP-L130R, BP-L200E, BP-L200R

Niniejsza oferta dotyczy regeneracji baterii Amita BP-L100E, Amita BP-L100R, Amita BP-L130E, Amita BP-L130R, Amita BP-L200E, Amita BP-L200R do kamer przenośnych.

W cenie usługi zawarte są:
- ogniwa cylindryczne Li-ion 
- programowanie i/lub kalibracja elektroniki baterii (jeśli występuje)
- testowanie akumulatora po regeneracji

Po zakupie usługi, należy przesłać do nas akumulator, który chcą Państwo zregenerować.

Jeśli chcą Państwo zregenerować inny akumulator : zapytaj o wycenę regeneracji

wybór pojemności akumulatora

Zwykle możliwa jest regneracja w kilku wariantach pojemnościowych. Zmiany pojemności finalnej można dokonać wybierająć z listy, znajdującej się powyżej ceny, pożądaną pojemność. Zmiana pojemności na większą wiąże się ze wzrostem ceny regeneracji. 

Jeśli masz pytania odnośnie usługi lub posiadasz nietypową baterię, zadzwoń tel.71 3593787