Wczytuję dane...
Model: regElektroluxLiion108V
Gwarancja: 6 miesięcy
Realizacja zamówienia: około 5 dni
Koszt wysyłki od: 15.00 PLN

regeneracja baterii Electrolux Ergorapido NV108L15

Regeneracja baterii do odkurzacza Electrolux Ergorapido NV108L15

Regeneracja akumulatora, polega na jego otworzeniu, wymianie wszystkich starych ogniw na nowe i przeprogramowaniu elektroniki sterującej. Dzięki takiemu zabiegowi akumulator zachowuje się jak fabrycznie nowy oryginał, często posiadając większą pojemność z uwagi na zastosowanie nowszych, generacyjnie ogniw. Pozostawienie oryginalnej elektroniki i obudowy, zapewnia pełną kompatybilność, bezpieczeństwo pracy i spasowanie, co często jest problemem w przypadku tańszych zamienników. Do regeneracji używamy wyłącznie markowych ogniw, takich firm jak SANYO, SONY, Samsung, co przekłada się na identyczną żywotność jak w przypadku oryginalnych baterii, a lepszą niż w przypadku tanich zamienników. Marka i model ogniw jest dobierany tak, by charakterystyka pracy pakietu była zgodna z oryginałem, przy jednoczesnym uzyskaniu oczekiwanej pojemności. Dzięki regeneracji otrzymują Państwo akumulator o właściwościach oryginału w cenie zamiennika. Electrolux Ergorapido NV108L15

Niniejsza oferta dotyczy regeneracji akumulatora Electrolux Ergorapido  10,8V ( NV108L15, NV108L15BC i inne ) , AEG Ergorapido 10.8V Li-ion ZB103ER, NV108L15BC.

W cenie usługi zawarte są:
- czyszczenie wnętrza odkurzacza
- ogniwa cylindryczne li-ion wraz z wymianą 
- testowanie po wymianie ogniw

Po zakupie usługi, należy przesłać do nas odkurzacz, którego akumulator chcą Państwo zregenerować.

Jeśli chcą Państwo zregenerować inny akumulator : zapytaj o wycenę regeneracji

Jeśli masz pytania odnośnie usługi lub posiadasz nietypową baterię, zadzwoń tel.71 3593787

wybór pojemności akumulatora

Zwykle możliwa jest regeneracja w kilku wariantach pojemnościowych. Zmiany pojemności finalnej można dokonać wybierając z listy, znajdującej się powyżej ceny, pożądaną pojemność.