Wczytuję dane...
Model: regBBHMOVE6N
Gwarancja: 6 miesięcy
Realizacja zamówienia: 30 dni
Koszt wysyłki od: 15.00 PLN

regeneracja baterii BOSCH 18V odkurzacz

Regeneracja baterii do odkurzacza BBHMOVE6N

Regeneracja akumulatora, polega na jego otworzeniu, wymianie wszystkich starych ogniw na nowe i przeprogramowaniu elektroniki sterującej. Dzięki takiemu zabiegowi akumulator zachowuje się jak fabrycznie nowy oryginał, często posiadając większą pojemność z uwagi na zastosowanie nowszych, generacyjnie ogniw. Pozostawienie oryginalnej elektroniki i obudowy, zapewnia pełną kompatybilność, bezpieczeństwo pracy i spasowanie, co często jest problemem w przypadku tańszych zamienników. Do regeneracji używamy wyłącznie markowych ogniw, takich firm jak SANYO, SONY, Samsung, co przekłada się na identyczną żywotność jak w przypadku oryginalnych baterii, a lepszą niż w przypadku tanich zamienników. Marka i model ogniw jest dobierany tak, by charakterystyka pracy pakietu była zgodna z oryginałem, przy jednoczesnym uzyskaniu oczekiwanej pojemności. Dzięki regeneracji otrzymują Państwo akumulator o właściwościach oryginału w cenie zamiennika. BBHMOVE6N

Niniejsza oferta dotyczy regeneracji akumulatora BOSCH MOVE BBHMOVE6N 18V, regeneracja będzie wykonana w technologii Li-ion. 

W cenie usługi zawarte są:
- wykonanie i montaż akumulatora 18V w technologii li-ion, 
- testowanie akumulatora po regeneracji

Po zakupie usługi, należy przesłać do nas odkurzacz (mniejsza, ręczną część), którego akumulator chcą Państwo zregenerować. 

Jeśli chcą Państwo zregenerować inny akumulator : zapytaj o wycenę regeneracji

Jeśli masz pytania odnośnie usługi lub posiadasz nietypową baterię, zadzwoń tel.71 3593787

wybór pojemności akumulatora

Zwykle możliwa jest regneracja w kilku wariantach pojemnościowych. Zmiany pojemności finalnej można dokonać wybierająć z listy, znajdującej się powyżej ceny, pożądaną pojemność.